Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im Janusza Korczaka

Publiczne Gimnazjum Integracyjne nr 47 im. Janusza Korczaka

Nabór na wolne stanowisko pracy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
wtorek, 01 sierpnia 2017 07:31

Dyrektor Zespołu Szkół Integracyjnych nr 1   w Łodzi
Łódź al. ks. kard. S. Wyszyńskiego 86
ogłasza nabór na stanowisko pracy:

samodzielny referent

  1. Wymiar czasu pracy: 1 etat
  2. Rodzaj umowy: umowa o pracę
  3. Wymagane wykształcenie: minimum średnie
  4. Wymagania związane ze stanowiskiem samodzielnego referenta:
  • obywatelstwo polskie,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • aktualna książeczka pracownicza do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia stanowiska,
  • bezkonfliktowość i życzliwość,
  • uprzejmość, kultura osobista,
  • biegła znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowych.
  • biegła znajomość obsługi programów: Windows, pakiet Office,
  • odpowiedzialność za realizację zadań (terminowość, sumienność),
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

5.   Zakres zadań i obowiązków:

Do obowiązków pracownika wynikających z zajmowanego stanowiska należą:

  • przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji nauczycieli odbywających staż na wyższy stopień awansu zawodowego,
  • sporządzanie sprawozdań z zakresu polityki personalnej,
  • przygotowywanie zestawień do wykonania przepisów art. 30 Karty Nauczyciela oraz sporządzanie  list wypłat  jednorazowego dodatku uzupełniającego dla nauczycieli,
  • sporządzanie list wypłat dodatkowego wynagrodzenia rocznego dla nauczycieli i pracowników administracji i obsługi Zespołu,
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach pracownikom  Zespołu,
  • przygotowywanie danych o wynagrodzeniach pracowników na potrzeby sprawozdań statystycznych wymaganych przez Główny Urząd Statystyczny,
  • ściąganie programu i aktualizacji SIO-modernizacja,
  • wprowadzanie danych nauczycieli do programu SIO-modernizacja

- dane identyfikacyjne

- dane dziedzinowe (cały zakres danych)

  • prowadzenie dokumentacji uczniowskiej związanej z:

- prowadzeniem księgi arkuszy ocen,

- prowadzeniem księgi uczniów,

- wystawianiem dokumentów związanych z przyjęciem i przekazaniem uczniów,

- wystawianiem dokumentów związanych z realizacją obowiązku szkolnego,

- wystawianiem zaświadczeń uczniowskich,

- wystawianiem legitymacji uczniowskich,

- wydawaniem i rozliczaniem świadectw szkolnych,

  • sporządzanie sprawozdań GUS i wysyłanie we właściwym terminie,
  • przygotowywanie dokumentacji wymaganej przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi,
  • prowadzenie korespondencji dotyczącej Z.S.I . nr 1,
  • dostarczanie i odbieranie korespondencji do i z urzędów związanych z funkcjonowaniem  Zespołu,
  • przestrzeganie ustalonego czasu pracy i wykorzystanie go jak najbardziej  efektywnie,
  • przestrzeganie regulaminu, przepisów i zasad obowiązujących w Zespole, przestrzeganie tajemnicy państwowej i służbowej,
  • wykonywanie innych prac zleconych przez Dyrektora Zespołu,
  • dbanie o dobro Zespołu, ochronę mienia i przestrzeganie przepisów BHP.

6. Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny, podanie o przyjęcie do pracy,
  • oświadczenie o niekaralności,
  • poświadczona kopia dokumentu potwierdzającego wykształcenie,
  • dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe,
  • świadectwa pracy, ,
  • zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowanego stanowiska,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z naborem.

Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie
Zespołu Szkół Integracyjnych nr 1 w Łodzi w godzinach 10.00 – 15.00
w terminie do 31 sierpnia 2017

Dokumenty powinny znajdować się w zamkniętych kopertach, opatrzone imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem
„Dotyczy naboru na stanowisko samodzielnego referenta ”. Dokumenty dostarczone po upływie w/w terminu nie będą rozpatrywane. Dokumenty kandydata wybranego w naborze i zatrudnionego w Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 w Łodzi zostaną dołączone do jego akt osobowych. Dokumenty pozostałych kandydatów będą przechowywane w sekretariacie szkoły przez okres jednego miesiąca od dnia otwarcia ofert. Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 w Łodzi nie odsyła dokumentów kandydatom.
Jednocześnie informuję, że po zweryfikowaniu ofert, z wybranymi osobami,  zostaną przeprowadzone rozmowy indywidualne. O ich terminie kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Na rozmowę należy zgłosić się z dowodem tożsamości.